Právě se nacházíte: OSTATNÍ SLUŽBY / Inspekční kamera

Inspekční kamera - WOEHLER VIS 340

Kamera je určena pro zjištění poškozených míst v komínech, odpadních a vodovodních trubkách, vzduchovém i plynovém vedení, v dutinách, atd.

Automaticky nahrává záznam z prohledávaného místa na SD kartu. Zákazník má k dispozici záznam z prohlídky na CD, který přikládáme k revizní zprávě nebo ke zprávě o prohlídce komína.

Vlastnosti

 ▪  Flexibilita: hlavice otočná o 360° a výkyvná o 180°, to umožňuje maximální volnost při kontrole. Žádné závady nezůstanou ukryty.
 ▪  Malé rozměry: hlavice je pouze 60 mm dlouhá a o Ø 40 mm.
 ▪  Vodotěsnost: průhledná kopule (optimální skleněná) je odolná vůči ostříkávající vodě a je možné ji použít do odpadních trubek.
 ▪  Průchodnost: kameru lze použít na trubky či kanály až do Ø 180 mm a ohybu 87°.
 ▪  Intenzita osvětlení: kamera dokáže i v tmavém prostředí přenášet velmi ostrý obraz.
 ▪  Lokalizace: na monitoru se zobrazuje elekronické počítadlo metrů s rozlišením 0,04 m.
 ▪  Všestranost: kamera je pomocník při řešení rozličných problémů při hledání závad, diagnostice budov a průmyslu.

Skala servis s.r.o.

Nová paměťová funkce umožňuje stisknutím tlačítka nahrávat záznam a digitálně opakovat. Přenos do PC je prováděn pomocí USB nebo SD kartou. Nová paměťová funkce umožňuje stisknutím tlačítka nahrávat zá Nová paměťová funkce umožňuje stisknutím tlačítka nahrávat záznam a digitálně opakovat. Přenos do PC je prováděn pomocí USB nebo SD kartou. znam a digitálně opakovat. Přenos do PC je prováděn pomocí USB nebo SD kartou.